Repasované telefóny značky Apple

V našej širokej ponuke repasovaných telefónov sme sa venovali najnovším technológiám od Apple, a to za bezkonkurenčné ceny. S každým repasovaným iPhone vám prinášame spoľahlivý výkon a jedinečný dizajn, ktorý je charakteristický pre produkty od Apple.

Repasovaný iPhone so zárukou 24 mesiacov? Presne taký nájdeš v tejto kategórii

Ponúkame ti repasované iPhony za tie najlepšie ceny a s 24 mesačnou zárukou. Mobily majú iba zopár známok používania a zdravie batérie bude vždy nad 80%. K mobilu dostaneš komplet originálnu nabíjačku a našu eko krabičku. U nás navyše nestrácate ani jeden deň záruky keďže je 24 mesiacov od kúpy ako pri novom kuse!

Zaujíma vás, ako delíme stavy mobilov? Prečítajte si náš článok: Čo znamená repasovaný?

Prečo si vybrať mobily od Ecophone?

Cena bez kompromisov

Investovať do repasovaného iPhonu znamená získať cenovo výhodný prvotriedny smartfón. Ponúkame vám príležitosť vlastniť špičkový telefón od Apple bez zbytočného zaťažovania vášho rozpočtu.

Ochrana životného prostredia

Kúpou repasovaného telefónu iPhone prispievate k ochrane životného prostredia. Dávate starým zariadeniam nový život a prispievate k zníženiu elektronického odpadu.

Objednajte si váš repasovaný iPhone ešte dnes

Sme presvedčení, že každý, kto hľadá spoľahlivý smartfón od Apple za dostupnú cenu, nájde v našej kolekcii to, čo hľadá. Objednajte si váš repasovaný iPhone ešte dnes a zažite spojenie kvality, štýlu a úspory. Ochranu nezabudnite zabezpečiť krytom, či ďalším náhradným sklom zo širokej ponuky nášho Apple príslušenstva.178 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty