Repasované telefóny Apple iPhone 13

Neváhajte a investujte do kvalitného repasovaného Apple iPhone 13, ktorý kombinuje výkon, elegantný dizajn a ekologický prístup. Objednajte si ten svoj ešte dnes a zažite všetky výhody, ktoré ponúka tento ikonický Apple telefón.

Záruka kvality a dôvery

Sme presvedčení o kvalite našich repasovaných produktov, a preto každý repasovaný iPhone 13 je starostlivo testovaný a rekonštruovaný profesionálmi. To znamená, že dostávate nie len štýlový telefón, ale aj záruku spoľahlivosti a výkonu. Vo všetkých našich telefónoch nájdete iba originálne diely. Rovnako ku každému telefónu dostávate aj originálnu nabíjačku a USB dátový kábel. Vyberte si aj z ponuky farebných krytov a zabezpečte váš telefón pred prípadnými oderkami.

Prečo si vybrať repasovaný iPhone 13 práve od Ecophone?

Ekologický prístup

Kúpou repasovaného iPhone 13 prispievate k udržateľnosti a zníženiu ekologickej záťaže. Každý telefón je starostlivo obnovený a dostáva druhú šancu, čím prispievame k zníženiu odpadu.

Bezstarostný nákup

S našou špeciálnou zárukou 24 mesiacov a poskytovaním podpory na zákazníckej linke, vám garantujeme bezstarostný nákup. Naše služby sú zamerané na vašu spokojnosť, a sme tu, aby sme vám pomohli s akýmkoľvek dotazom alebo problémom.

Vybrať si môžete aj z ďalších modelov iPhone 13: Apple iPhone 13 mini, Apple iPhone 13 Pro, či Apple iPhone 13 Pro Max

Všeobecná technická špecifikácia 

iPhone 13 nedovoľuje kompromisy – vylepšuje sa na mnohých frontoch s cieľom uspokojiť najnáročnejších zákazníkov. Má ešte jasnejší 6,1" OLED displej aj zmenšený výrez pre TrueDepth kameru. Zďaleka to ale nie sú jediné vylepšenia, ktorými si vás získa – servíruje aj špičkový výkon procesora Apple A15 Bionic, vďaka ktorému sa otvárajú nové možnosti aj v ďalších oblastiach – napríklad natáčanie videí, kde je veľkou novinkou filmársky režim, s ktorým natočíte snímky ako hollywoodski kúzelníci.

S tým úzko súvisia aj výrazne vylepšené fotoaparáty – širokouhlý snímač s 12 Mpx je teraz schopný zachytiť až o 47 % viac svetla, zatiaľ čo ultraširokouhlý objektív dostal ešte rýchlejšie snímanie a tiež sa mu lepšie darí v tmavých scénach. Každý potom ocení aj výdrž predĺženú oproti minulej generácii o 2,5 hodiny či nové možnosti systému iOS 15 a tiež podporu 5G s inteligentným prepínaním prevádzky.

19 položiek celkom