Repasované telefóny Apple iPhone 11

Nezmeškajte príležitosť vlastniť repasovaný Apple iPhone 11, ktorý kombinuje všetky atribúty vynikajúceho smartfónu s prívetivou cenou. Všetky diely v našich telefónoch sú originálne.

Každý repasovaný iPhone 11 v našej ponuke prešiel dôkladným procesom testovania a rekonštrukcie, aby sme zabezpečili, že dostanete produkt najvyššej kvality. S dôverou môžete očakávať spoľahlivý výkon a štýlový dizajn, ktorý sú charakteristické pre iPhone. Všetky naše zariadenia obsahujú iba originálne diely. S každým zariadením automaticky získavate 24 mesačnú záruku a originálnu nabíjačku s USB dátovým káblom. V našej ponuke nájdete aj kvalitné kryty, ktorými zabezpečíte každodennú ochranu vášho telefónu.

Prečo si vybrať repasovaný iPhone 11 od Ecophone?

Cenovo dostupný luxus

Sme presvedčení, že kvalitný smartfón nemusí byť nedostupný. Naša kolekcia repasovaných iPhone 11 vám umožňuje zažiť luxus Apple zariadenia bez nutnosti vysokých nákladov.

Ekologický prístup

Kúpou repasovaného iPhone 11 prispievate k udržateľnosti a ochrane životného prostredia. Každý používaný telefón získava nový život, čím prispievame k znižovaniu odpadu.

Všeobecná technická špecifikácia 

Doteraz najlepší iPhone, ktorý v mnohých ohľadoch prekonáva doterajšie rekordy. Hlavným lákadlom, na ktorý sa spoločnosť Apple najviac zamerala, je dlho očakávaná fotosústava so širokouhlým a ultraširokouhlým záberom, ktorá vám dovolí zachytiť scénu v celej svojej kráse a navyše poskytne až dvojnásobný optický zoom. Okrem toho ponúkne úchvatný nočný režim, s ktorým môžete fotiť aj v hlbokej tme. Pozadu nezostalo ani video s rozlíšením 4K pri 60 snímkach za sekundu či spomalený režim s až 240 snímkami vo Full HD. Toto všetko bez zaváhania spracuje nový procesor A13 Bionic s ultrarýchlou grafickou jednotkou, ktorá si poradí s akokoľvek náročnou hrou či aplikáciou. Telo sa chváli najodolnejším sklom na trhu a obsahuje batériu, ktorá vydrží až 17 hodín prehrávať video a rýchlo sa nabije.

Vyberte si svoj repasovaný Apple iPhone na základe vnútornej pamäte: Apple iPhone 11 - 64GB, Apple iPhone 11 - 128gb, či Apple iPhone 11 - 256GB. Rovnako v našej ponuke nájdete aj ďalšie modely Apple iPhone 11, ako Apple iPhone 11 PRO, tak aj Apple iPhone 11 PRO MAX.

19 položiek celkom