Doprava a platba

1. DOPRAVA

Doručenie prebieha kuriérom DPD alebo cez PACKETA odberné miesta. Ďaľšia možnosť je aj OSOBNÝ ODBER na adrese Štúrova 1416/33, NITRA od 08:00 do 16:00. Ak si zvolíte osobný odber, treba počkať kým Vám zavoláme, že je objednávka pripravená na prevzatie. 

Doprava je pre Vás ZADARMO od čiastky 50€. Čiže ak si nás zakúpite akýkoľvek mobil, za dopravu neplatíte. 

Balné Vám taktiež neučtujeme! - hradíme ho pre Vás my. :-) 

Tovar, ktorý je označený SKLADOM, odosielame ihneď po prijatí objednávky - v pracovných dňoch. Ak je objednaný do 12:00 odosielame ho ešte v ten deň a doručovaný je na nasledujúci pracovný deň. 

Tovar, ktorý je označený DORUČÍME DO 3 DNÍ, odosielame do 3 pracovných dní od prijatia objednávky. 

2. PLATBA

Spôsobov platby máme viacero. 

DOBIERKA - zaplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi DPD alebo v PACKETA odbernom mieste - platba je možná v hotovosti alebo platobnou kartou.

PLATBA KARTOU ONLINE - zaplatíte po dokončení objednávky cez platobnú bránu global payments - platba je možná platobnou kartou, cez Apple pay alebo Google pay. 

PREVODOM - po prijatí objednávky Vám príde email s pokynmi pre platbu. Zaplatíte prevodom na účet cez Váš internetbanking. 

V HOTOVOSTI - táto možnosť je iba pri osobnom odbere, zaplatíte v hotovosti pri prevzatí tovaru. Platba kartou tu nie je možná. 

NA SPLÁTKY - v košíku si zvolíte spôsob platby na splátky, odkliknete objednávku (odoslať objednávku s povinnosťou platby) a následne Vás to prehodí na stránku QUATRO. Overíte sa svojim OP alebo odoslaním sumy 1 cent na ich účet (ihneď Vám budeten 1 cent vrátený). Vyberiete si výšku prvej splátky, počet splátok a ostatné možnosti, a budete pokračovať podľa pokynov. Každý klient to má iné, niekoho overia rýchlejšie, niekto musí doložiť zopár dokumentov, ale všetko Vám bude postupne ukazovať a navigovať Vás. Po úspešnom schválení Vám budeme tovar expedovať. 

V prípade, že máte akékoľvek otázky neváhajte sa na nás obrátiť buď emailom: info@ecophone.sk alebo na tel. čísle: +421312022022