Doprava a platba

1. Doprava: 

 

Doručenie prebieha kuriérom DPD alebo cez PACKETA odberné miesta. Ďaľšia možnosť je aj OSOBNÝ ODBER u nás v Seredi (Železničná 4345/23A) od 09:00 do 17:00. Ak si zvolíte osobný odber, treba počkať kým Vám zavoláme, že je objednávka pripravená na prevzatie. 

Doprava je pre Vás ZADARMO od čiastky 50€. Čiže ak si nás zakúpite akýkoľvek mobil, za dopravu neplatíte. 

Balné Vám taktiež neučtujeme! - hradíme ho pre Vás my :-) 

Tovar, ktorý je označený SKLADOM, odosielame ihneď po prijatí objednávky - v pracovných dňoch. Ak je objednaný do 12:00 odosielame ho ešte v ten deň a doručovaný je na nasledujúci pracovný deň. 

Tovar, ktorý je označený DORUČÍME DO 3 DNÍ, odosielame do 3 pracovných dní od prijatia objednávky. 

2. Platba: 

Spôsobov platby máme viacero. 

DOBIERKA - zaplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi DPD alebo v PACKETA odbernom mieste. - platba je možná v hotovosti alebo platobnou kartou

PLATBA KARTOU ONLINE - zaplatíte po dokončení objednávky cez platobnú bránu global payments, ktorú využívame. - platba je možná platobnou kartou, cez Apple pay alebo Google pay. 

PREVODOM - po prijatí objednávky Vám príde email s pokynmi pre platbu. Zaplatíte prevodom na účet cez Váš internetbanking. 

V HOTOVOSTI - táto možnosť je iba pri osobnom odbere, zaplatíte v hotovosti pri prevzatí tovaru. Platba kartou tu nieje možná. 

 

V prípade, že máte akékoľvek otázky neváhajte sa na nás obrátiť buď emailom: info@ecophone.sk alebo na tel. čísle: +421312022022