iPhone 7, 8, SE 2020, SE 2022 Silikónový kryt - Mentolový

Kód: 4011
Neohodnotené
26,90 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

Ochranný silionový kryt pre Apple iPhone.

Sprístupňuje všetky ovládacie prvky, takže telefón môžete plne využívať aj pri nasadenom obale a taktiež podporuje bezdrôtové nabíjanie. 

Hodvábny a na dotyk príjemný silikónový povrch skvele padne do ruky. Na vnútornej strane je mäkká podšívka z mikrovlákna pre ešte väčšiu ochranu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Silicone Case prechádza tisíckami hodín testovania počas celého procesu návrhu a výroby. Takže nielenže skvele vyzerá, ale je skonštruovaný tak, aby chránil váš iPhone pred poškriabaním a pádmi. Je pripravený pre tých najnáročnejších používateľov. Samotný kryt je vyrobený z viacerých materiálov, vďaka čomu je odolný a trvácny. 

iPhone je krásne, no krehké zariadenie. Niekedy stačí aj nevinný pád na tvrdší podklad a na displeji sa mu zobrazí škaredá pavučina. Pokiaľ sa chcete tejto situácii vyhnúť, zaobstarajte si tento prémiový kryt, ktorý je vyrobený z kvalitných materiálov. Vaše zariadenie ochráni pred pádmi, nárazmi a škrabancami.

O všetko sa postará kombinácia silikónu a tvrdého plastu, ktorá do veľkej miery absorbuje náraz, vďaka čomu sa sila neprenesie na telefón. Otvory či tlačidlá sú chránené, no zároveň prístupné, takže prítomnosť obalu neobmedzuje ich funkčnosť. 

Pokiaľ preferujete bezdrôtové nabíjanie prostredníctvom MagSafe, tak tento kryt ho podporuje. Do vášho iPhonu teda môže prúdiť energia rovnako rýchlo, ako by bol mimo obalu.

Celý obal je navrhnutý a vyrobený tak, aby ste sa stále mohli kochať nádherným dizajnom svojho zariadenia, ktoré je však po celý čas chránené tým najlepším možným spôsobom. Hlavná zadná časť obalu je tvrdá, vďaka čomu sa nedá deformovať. V ruke sa však zariadenie s týmto krytom nosí príjemne a veľakrát zabudnete, že ho vlastne používate. Obal ponúka aj zvýšenú odolnosť zadných kamier a takisto všetkých otvorov. Zvýšené okraje po celom obvode zabránia pri páde dotyku displeja alebo foťáku s podlahou a obal odolá aj tomu najtvrdšiemu zaobchádzaniu.