Článok batérie pre Apple iPhone 12 Pro Max 3687mAh (CoB)

Kód: 4089
Neohodnotené
Značka: Apple
23,90 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

Batéria pre model iPhone 12 Pro Max s kapacitou 3687mAh. 

Balenie obsahuje aj lepku pod batériu. 

Náhradný článok batérie bez flex káblu s označením CoB (kobaltová batéria), určený pre telefóny značky Apple.

Článok batérie je určený pre prepájkovanie flex káblu z pôvodnej batérie, telefón nebude zobrazovať varovanie o neoriginálnej baterii.

Kvalita baterií môže výrazne ovplyvniť výkon a životnosť zariadenia. Baterie označené značkou (CoB) - Cobalt Battery – sa vyznačujú vysokým obsahom kobaltu.
Prečo je obsah kobaltu dôležitý? Kobalt je kľúčový prvok pre výrobu lithium-iontových baterií, ktoré sú základným zdrojom energie v mnohých moderných zariadeniach. Jeho vyšší obsah v bateriách prináša vyššiu energetickú hustotu a zlepšuje celkový výkon batérie.
Využitím baterií s vysokým obsahom kobaltu zaisťujeme nie len dlhodobý výkon Vašich zariadení, ale tiež zvyšujeme ich životnosť a spolahlivosť. Vďaka tejto kvalite se môžete spolahnúť, že naše produkty budú plne vyhovovať Vašim potrebám a očakávaniam.

Z dôvodu nariadení EÚ nie sú batérie odosielané nabité na 100% kapacity. Po inštalácii batérie je dôležité najskôr dokončiť jeden plný cyklus nabitia a vybitia pre kalibráciu a správne fungovanie novej batérie.

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Dodatočné parametre

Kategória: Batérie
Záruka: 2 roky