Apple Watch 4 44mm GPS - Gold

Kód: 4358/AKO
DOPRAVA ZADARMO! Záruka 12 mesiacov
Neohodnotené
Značka: Apple
619 € –59 %
watch 4 40mm 1
619 € –59 % 249 €
Skladom
Stav ?
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

Apple Watch sú plne funkčné so ZÁRUKOU 12 MESIACOV a otestované certifikovaným technikom. 

Stavy Apple Watch: 

Ako nový: Displej môže mať zopár jemných škrabančekov. Zadná strana a hrany môžu mať minimálne (zanedbateľné) nedostatky.

Veľmi dobrý: Na displeji môže byť zopár škrabancov, ktoré však nie sú viditeľné pri zapnutom displeji. Zadná strana a hrany môžu mať zopár oderkov/škrabancov. 

Dobrý: Displej, zadná strana a hrany môžu mať hlboké škrabance/oderky, ale nikdy žiadne prasknuté časti. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo znamená Repasované?

  • Jedná sa o repasované Apple Watch, ktoré bol používané približne 1 rok. 
  • Sú kompletne prečistené, vydezinfikované a skontrolované.. 
  • Je k nim komplet nabíjačka.
  • Zdravie batérie garantujeme nad 80%

Popis produktu

Digitálny spoločník, s ktorým bude váš život o trochu lepší. To sú Apple Watch Series 4, unikátne hodinky, ktoré nebudete chcieť už nikdy odložiť. Ich dizajn je ešte prepracovanejší než kedykoľvek predtým a displej ponúka vo svojom zaoblenom prevedení maximálne množstvo informácií. Pokiaľ práve športujete, hodinky sa pre vás stanú tým najlepším trénerom, ak odpočívate, dohliadnu na to, aby váš tep neklesol moc nízko. Súčasťou nového modelu je tiež vylepšený procesor, úplne nový čip S4 a ešte lepšia digitálna korunka.

Novátorský dizajn

Apple Watch Series 4 sa chváli úplne novým a vylepšeným dizajnom, ktorý vás uchváti. Displej je väčší, než ste boli doposiaľ zvyknutí, zároveň sa však výrazne nemení veľkosť puzdra, a to vďaka úzkym rámčekom. Na displeji teraz preto môžete pozorovať ešte viac informácií a detailov.
Novátorský dizajn

Vylepšená digitálna korunka

Hodinky obsahujú jeden drobný, avšak veľmi dôležitý systém. Reč je o Digital Crown alebo digitálnej korunke, vďaka ktorej sa zariadenie ovláda jednoducho i bez zakrývania displeja. Korunka má haptickú odozvu a je o 30 % menší než u predchádzajúcich modelov.
Vylepšená digitálna korunka

Dohliadajú na vás

Majte perfektný dohľad nad svojim zdravým. Neoddeliteľnou súčasťou hodiniek je funkcia merania tepovej frekvencie, ktorá dokáže navyše upozorniť na nízky alebo vysoký tep. Zariadenie je natoľko inteligentné, že disponuje tiež detekciou pádu s tiesňovým volaním, ktoré sa môže hodiť vo chvíľach ohrozenia života.
Dohliadajú na vás

Radosť z pohybu

Hodinky Series 4 sa stanú tým najlepším spoločníkom pri športe. Disponujú niekoľkými športovými režimami v závislosti na tom, ktorej činnosti sa práve venujete, a dokážu ho samé rozpoznať. Svoj tréning môžete v reálnom čase sledovať na displeji až na piatich ukazovateľoch súčasne.
Radosť z pohybu

Nič vám neunikne

Neoddeliteľnou súčasťou hodiniek je možnosť volania, posielania správ alebo počúvania hudby. Všetky dôležité funkcie tak máte na dosah ruky.
Nič vám neunikne

Perfektné navonok, perfektné vo vnútri

Apple Watch Series 4 v sebe ukrývajú až dvakrát rýchlejší procesor než doposiaľ a úplne nový čip S4. Môžete sa tak spoľahnúť na plynulý chod a skvelý výkon. Súčasťou je tiež vylepšený reproduktor a mikrofón.
Perfektné navonok, perfektné vo vnútri

Nie je možné uplatniť odpočet DPH - osobitný režim DPH, podľa § zákona č. 222/2004 Z.z (0% DPH)

 

Dodatočné parametre

Kategória: Apple Watch
Záruka: 12 mesiacov