Apple Watch SE 44mm GPS - Rose Gold

Kód: 4151/AKO
DOPRAVA ZADARMO! Záruka 12 mesiacov
Neohodnotené
Značka: Apple
619 € –56 %
watch 4 40mm 1
619 € –56 % 269 €
Vypredané
Stav ?
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Apple Watch sú plne funkčné so ZÁRUKOU 12 MESIACOV a otestované certifikovaným technikom. 

Stavy Apple Watch: 

Ako nový: Displej môže mať zopár jemných škrabančekov. Zadná strana a hrany môžu mať minimálne (zanedbateľné) nedostatky.

Veľmi dobrý: Na displeji môže byť zopár škrabancov, ktoré však nie sú viditeľné pri zapnutom displeji. Zadná strana a hrany môžu mať zopár oderkov/škrabancov. 

Dobrý: Displej, zadná strana a hrany môžu mať hlboké škrabance/oderky, ale nikdy žiadne prasknuté časti. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo znamená Repasované?

  • Jedná sa o repasované Apple Watch, ktoré bol používané približne 1 rok. 
  • Sú kompletne prečistené, vydezinfikované a skontrolované.. 
  • Je k nim komplet nabíjačka.
  • Zdravie batérie garantujeme nad 80%

Popis produktu

S chytrými hodinkami Apple Watch SE budete mať detailný prehľad o vašom výkone počas výletu alebo tréningu. Krúžky Aktivity fungujú ako motivátor k ešte lepším športovým výsledkom. Hodinky monitorujú váš zdravotný stav a vedú vás k dodržiavaniu zdravého životného štýlu. Počas tréningu, na výlete či ceste do práce máte možnosť si zlepšiť náladu počúvaním obľúbenej hudby alebo zaujímavých podcastov. Dôležité emaily, hovory, bezkontaktné platby vyriešite pohodlne na zápästí a cestou na schôdzku sa s integrovanými Mapami už nikdy nestratíte. 

 

Na tréning aj na výlet

Či už sa pohybujete vo výšinách, nížinách, na hladine či pod vodou, žiadna informácia o vašom výkone vám neutečie. K dispozícii máte výškomer, meranie vzdialenosti, tempa, kadencie, spálených kalórií či tepovej frekvencie. Motivovať vás budú krúžky Aktivity podávajúce informácie o pohybe, cvičení a státi v priebehu dňa. Svoje výsledky môžete porovnávať s kamarátmi, rodinou, vyhlasovať medzi sebou súťaže a baviť sa.
Na trénink i na výlet

Naučia vás zdravo žiť

Hodinky ticho monitorujú váš zdravotný stav a vplyvy na neho. Ak zaregistrujú napr. nepravidelný tep či nebezpečne vysokú hladinu hluku v okolí, okamžite vás na nebezpečenstvo upozornia. Naviac sa naučíte správne dýchať, chodiť spať v rozumnú dobu, umývať si dôkladne ruky. Bonus pre dámy predstavuje možnosť sledovania svojho menštruačného cyklu. Vďaka vstavanému akcelerometru a gyroskopu môžete byť aj počas ťažkostí v pokoji. Hodinky rozpoznajú pád a zavolajú záchranárov. Ak sa cítite ohrození, môžete si pomoc privolať tiež podržaním bočného tlačidla.
Naučia vás zdravo žiť

Nudiť sa nebudete

Hodinky sa o vašu zábavu postarajú. Potrebujete motiváciu pri tréningu? Vyberte si zo 70 miliónov skladieb. Ak sa budete chcieť dozvedieť niečo nové, k dispozícii je tiež veľa podcastov.
Nudiť sa nebudete

Kancelária a šikovný asistent na zápästí

S hodinkami Apple Watch SE vybavíte pracovné hovory, e-maily, nezabudnete na dôležitú schôdzku, vďaka navigácii v Mapách sa cestou na miesto schôdzky nestratíte a na brunchi so šéfom zažiarite bezkontaktnou platbou.
Kancelária a šikovný asistent na zápästí

 

Nie je možné uplatniť odpočet DPH - osobitný režim DPH, podľa § zákona č. 222/2004 Z.z (0% DPH)

 

Dodatočné parametre

Kategória: Apple Watch
Záruka: 24 mesiacov