Samsung A22 5G 128gb Gray - rozbalený

Kód: 3394
DOPRAVA ZADARMO! Záruka 12 mesiacov
Neohodnotené
Značka: Samsung
189 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
13.12.2023
Možnosti doručenia

Mobil je plne funkčný so ZÁRUKOU 12 MESIACOV a otestovaný certifikovaným technikom. 

Jedná sa o iba rozbalený telefón!

Stavy mobilu: 

Ako nový: Displej môže mať zopár jemných škrabančekov. Zadná strana a hrany mobilu môžu mať minimálne (zanedbateľné) nedostatky.

Veľmi dobrý: Na displeji môže byť zopár škrabancov, ktoré však nie sú viditeľné pri zapnutom displeji. Zadná strana a hrany mobilu môžu mať zopár oderkov/škrabancov. 

Dobrý: Displej, zadná strana a hrany mobilu môžu mať hlboké škrabance/oderky, ale nikdy žiadne prasknuté časti. 

Rozbalený: Jedná sa o telefón, ktorý bol iba rozbalený z pôvodnej fólie. Je v stave nového - žiadne oderky ani škrabančeky. K mobilu je pôvodná krabica a kompletné príslušenstvo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo znamená Repasovaný?

  • Jedná sa o repasovaný mobil, ktorý bol používaný približne 1 rok. 
  • Je kompletne vnútorne prečistený, vydezinfikovaný a skontrolovaný.
  • Je samozrejme odblokovaný na všetkých operátorov. 
  • K telefónu je originálna nabíjačka a USB dátový kábel.

Nie je možné uplatniť odpočet DPH - osobitný režim DPH, podľa § zákona č. 222/2004 Z.z (0% DPH)

Základné parametre:

Samsung Galaxy A22 5G ponúka spoľahlivú batériu s adaptívnym nabíjaním, rýchlosť siete 5G, výkonný procesor či prívetivé užívateľské rozhranie One UI, pomocou ktorého zvládnete hravo prepínať medzi aplikáciami a multitasking v rámci jednej obrazovky. Najväčším lákadlom smartphonu je však trojitý fotoaparát. Nezáleží na tom, či sa sústredíte na očarujúcu mestskú panorámu, makro detail alebo portrét. Vždy sa môžete tešiť na bezchybný výsledok. Všetky tieto unikátne vlastnosti výrobca schoval do štýlového tela jemných farieb s rafinovanou štruktúrou. Elegantné krivky zaistia pohodlnú manipuláciu s prístrojom a prirodzený pohyb prstom po displeji.

Samsung Galaxy A22 A226B 5G 4GB/128GB

Pôsobivý Infinity-V displej

Radosť z nového telefónu umocní nový Infinity-V displejtechnológiou FHD+ prinášajúcou ostré, výrazné a kontrastné zobrazenie obsahu. Sofistikovaná funkcia Real Smooth dozrie na bezchybnú plynulosť pri scrollovaní či hraní obľúbených hier.

Pôsobivý Infinity-V displej

Výnimočne rýchla sieť 5G

Moderná mobilná dátová sieť 5G vyniká rýchlosťou, ktorá vám spríjemní omnoho viac, než iba zdieľanie obsahu. Pripravte sa na plynulejšie streamovanie, sťahovanie dát, zdieľanie či hranie obľúbených hier. Doprajte si celkom nové zážitky.

Výnimočne rýchla sieť 5G

Výkonný trojitý fotoaparát

Súčasťou smartphonu je hlavný 48-megapixelový fotoaparát, makro fotoaparát ultraširokouhlý objektív, s ktorými pohodlne, rýchlo a efektne zachytíte všetky výnimočné chvíle. Ultraširokouhlý objektív rozšíri uhol pohľadu, zatiaľčo makro objektív zachytí detaily a umožní jednoduché prispôsobenie si zaostrenia pozadia.

Výkonný trojitý fotoaparát

Veľkolepé zábery

Zachyťte scenériu, ktorá vás práve upúta presne tak, ako ju vidíte. Ultraširokouhlý objektív totiž sleduje svet rovnako ako ľudské oko, teda v 115-stupňovom uhle! Každý záber tak získa výrazne väčšiu perspektívu. Pochváľte sa dokonalými fotografiami a panorámami.

Veľkolepé zábery

Makro objektív

Hĺbku ostrosti prispôsobíte jediným dotykom. Pozadie za snímaným objektom tak bude vyzerať presne podľa vašich predstáv. Svoje okolie môžete vzápätí prekvapiť kvalitnými portrétmi či fotografiami plnými najjemnejších detailov.

Makro objektív

Štýlové selfies

Predný 8-megapixelový fotoaparát je spolu s pôsobivým bokeh efektom zárukou očarujúcich selfies, na ktorých dokonale vyniknete. Vytvorte si novú profilovú fotografiu a zabodujte na sociálnych sieťach!

Štýlové selfies

 

Nie je možné uplatniť odpočet DPH - osobitný režim DPH, podľa § zákona č. 222/2004 Z.z (0% DPH)

 

Dodatočné parametre

Kategória: Telefóny Samsung
Záruka: 12 mesiacov
Značka: Samsung
Model: A22 5G
Kapacita pamäte: 128gb
Farba: Gray
Stav: Repasovaný