Rozdelenie podľa tried

V tejto kategórií sú iPhony z výkupu. To znamená, že mobily sú odkúpené od rôznych firiem alebo od súkromných osôb. iPhone dostali napr. k paušálu alebo ako darček, a nepotrebujú ho. Každý jeden iPhone z tejto kategórie je zabalený v pôvodných fóliách a neaktivovaný, a navyše za super cenu! K mobilu je krabica s kompletným príslušenstvom (nabíjačka, slúchadlá). Pri novších baleniach je v balení iba kábel. Odo dňa zakúpenia iPhonu platí u nás záruka 24 mesiacov. Prvých 12 mesiacov od aktivácie je platná aj APPLE medzinárodná záruka.

Klikni SEM a vyber si z bohatej ponuky NOVÝCH mobilov so zárukou 24 mesiacov.


  • REFURBISHED:

V tejto kategorií sú Refurbished iPhony. Sú v stave nových, zabalené vo fóliách, s komplet krabicou a príslušenstvom a zdravie batérie je vždy 100%. Odo dňa zakúpenia iPhonu platí u nás záruka 24 mesiacov.

1. 100 % certifikované súčiastky 
Na každé repasované zariadenie sú použité výhradne certifikované náhradné diely.

2. Prísna kontrola kvality
Výstupná kontrola skúma kvalitu komplet mobilu.

3. Originálne príslušenstvo Apple
Dostanete originálny Apple kábel aj nabíjací adaptér a taktiež slúchadlá.

4. Top stav
Zariadenie je v TOP STAVE. bez jediného škrabanca alebo oderku!

5. Nová originálna batéria
V každom REFURBISHED mobile je nová ORIGINÁLNA batéria. Zdravie batérie je 100%.

6. Aktuálny operačný systém
Softvér je dôležitou súčasťou každého zariadenia. Preto budete mať k dispozícii najnovšiu verziu operačného systému iOS.

7. Kompletné balenie
K mobilu dostanete komplet krabicu, príslušenstvo a návody.

8. Záruka
Na každé REFURBISHED zariadenie platí záruka celých 24 mesiacov.

Klikni SEM a vyber si z bohatej ponuky REFURBISHED mobilov so zárukou 24 mesiacov.


  • REPASOVANÉ:

Čo znamená Repasovaný?

  • Jedná sa o repasovaný mobil, ktorý bol používaný približne 1 rok.
  • Je kompletne vnútorne prečistený, vydezinfikovaný a skontrolovaný.
  • Stav mobilu je veľmi dobrý. Na displeji môžu byť jemné škrabančeky, na zadnom kryte alebo po hranách telefónu možu byť škrabance alebo zopár ťukancov - nieje to ale nič hrozné, iba jemné známky používania. Displej, zadné sklo a sklíčko kamery nemajú žiadne praskliny.
  • K telefónu je originálna nabíjačka a USB dátový kábel.
  • Zdravie batérie garantujeme nad 80%, pri zvolení varianty s novou batériou Vám do mobilu dáme novú Originálnu batériu a teda zdravie batérie bude 100%!

Všetky diely na mobiloch sú originálne.

Klikni SEM a vyber si z bohatej ponuky používaných mobilov so zárukou 24 mesiacov.


  • iMac & MacBook:

iMacy a MacBooky sú roztriedené podľa tried, ale každý jeden je na 100% funkčný.

NOVÝ - Označenie nový znamená, že produkt je úplne nový, je neaktivovaný a nepoužívaný. Takto označený produkt Vám príde zabalený v originálnej krabici a vzťahuje sa naň medzinárodná APPLE záruka 12 mesiacov od aktivácie produktu + 12 ďalších mesiacov u nás. 

TRIEDA A - Takéto označenie znamená, že produkt bol používaný. Všetko je plne funkčné. Má iba minimálne zmámky používania, dá sa to prirovnať k stavu nového kusu. Príde Vám zabalený v krabici a bude k nemu originálne príslušenstvo ako pri kúpe nového tovaru. Záruka je tu 12 mesiacov od kúpy zariadenia. 

TRIEDA B - Toto označenie znamená, že produkt bol používaný. Všetko je plne funkčné. Má známky používania, nájde sa nejaký škrabanček alebo oderok. Určite nebude mať nič prasknuté alebo veľmi poškodené. Príde Vám zabalený v krabici a bude k nemu originálne príslušenstvo ako pri kúpe nového tovaru. Záruka je tu 12 mesiacov od kúpy zariadenia. 

Klikni SEM a vyber si z bohatej ponuky iMacov a MacBookov so zárukou 12 mesiacov.