Bezdrôtové slúchadlá JBL WAVE 100 čierne

Kód: 1998
Akcia
Neohodnotené
Značka: JBL
57,90 € –14 %
bezdrotove sluchadla jbl wave 100 cierne1
57,90 € –14 % 49,90 €
Skladom (1 ks)

Bezdrôtové slúchadlá do uší značky JBL Wave 100 TWS v čiernej farbe so systémom zvuku JBL Deep Bass Sound, duálnym pripojením a výdržou 20 hodín.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednoduchá, inteligentná a každodenná zábava

Tieto skutočné bezdrôtové slúchadlá vybavené systémom zvuku JBL Deep Bass Sound zafarbia váš deň až na 20 hodín prehrávania. Úplná sloboda od káblov znamená telefonovanie bez použitia rúk a úplné pohodlie. Okamžite spárované a nezávislé vďaka duálnemu pripojeniu, hudbu, hovory a hlasového asistenta je možné ovládať zo slúchadla, takže môžete pokračovať v hre. 

Špeciálne funkcie

- Zvuk JBL Deep Bass Sound - Zvuk vášho posledného koncertu, iba pre vaše uši. Vychutnajte si hlboké basy poháňané 8 mm meničmi.

- 20 hodín kombinovaného prehrávania - Vďaka 5 hodinám v slúchadlách a 15 hodinám v puzdre dokážu slúchadlá JBL Wave 100TWS držať krok s vašim rytmom po celý deň.

- Buď jedno ucho, alebo obidve - Ľavé ucho, pravé ucho, obe uši? Výkon Dual Connect vám dáva možnosť bezproblémového počúvania hudby alebo telefonovania s jedným alebo oboma slúchadlami. A výdrž batérie drží krok s vami, pretože jedno slúchadlo môžete nabíjať aj pri použití druhého.

- Hands-free telefonické hovory - Hovory a zvuk je možné jednoducho ovládať zo slúchadiel, rovnako ako prístup k hlasovému asistentovi vášho zariadenia.

- Pohodlné napasovanie - Ergonomicky tvarované slúchadlá JBL Wave 100TWS vám jemne padnú do uší aj po hodinách počúvania. Nástavce v 3 veľkostiach zaisťujú dokonalé tesnenie pre extra pohodlie a čistotu zvuku.

- Vhodné do vrecka - Idú tam, kam idete aj vy. Malé a ľahké do a von z puzdra, sa slúchadlá JBL Wave 100TWS ľahko zmestia do vrecka.

Technické parametre

- Veľkosť meniča: 8 mm dynamický menič

- Napájanie elektrickou energiou: 5 V 1 A

- Typ batérie slúchadiel: Lítium-iónová batéria (46 mAh/3,7 V)

- Typ batérie nabíjacieho puzdra: Lítium-iónová batéria (550 mAh/3,7 V)

- Čas dobíjania: 2 hodiny od vybitia

- Čas prehrávania hudby so zapnutou funkciou BT: až 5 hodín

- Frekvenčná odozva: 20 Hz – 20 kHz

- Impedancia: 16 ohmov

- Verzia Bluetooth: 5.0

Obsah balenia:

- Slúchadlá JBL Wave 100TWS, nabíjacie puzdro, USB nabíjací kábel typu C, 2 veľkosti nástavcov do uší, záruka, sprievodca rýchlym štartom

×