Apple AirPods Pro MWP22ZM/A - Apple Refurbished

Kód: 2062
Novinka Výpredaj Doprava ZADARMO!
Neohodnotené
Značka: Apple
179 €
Skladom (25 ks)

Jedná sa o slúchadlá, ktoré boli používané cca 6 mesiacov. Sú skontrolované priamo v Apple!

Nabíjacia krabička aj slúchadlá boli vyčistené a vydezinfikované špeciálnym prípravkom a taktiež UV svetlom, ktoré zabíja 99,9% baktérii. 

- Balenie obsahuje slúchadlá (airpods) a nabíjacie puzdro. Taktiež budú dodané s novými náhradnými štuplami a lighting káblom.

- Na slúchadlá sa vzťahuje ZÁRUKA 12 mesiacov! 

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá AirPods Pro sa stanú nevyhnutným doplnkom vášho iPhonu či Apple Watch. Ponúknu vám perfektnú reprodukciu zvuku, potláčajú okolitý hluk a sú veľmi pohodlné. Mäkké silikónové koncovky v troch veľkostiach sa prispôsobia tvaru vášho ucha, vďaka čomu vám bez problémov padnú. Slúchadlá sa postarajú o to, aby vás pri počúvaní nerušilo okolie, ale zároveň disponujú režimom priepustnosti. Ich súčasťou je nabíjacie puzdro, ktoré vám umožní ich bez obmedzenia používať po celý deň.

Apple AirPods PRO MWP22ZM/A

Ničím nerušené počúvanie

Slúchadlá disponujú schopnosťou potláčať okolitý ruch. Koncovky sa neustále prispôsobujú tvaru vášho ucha, vďaka čomu tak ponúkajú ničím nerušené počúvanie. Ak však občas potrebujete zároveň vedieť aj o svete okolo seba, slúchadlá možno jednoducho prepnúť aj do režimu priepustnosti - razom budete počuť aj okolitý hluk.
Ničím nerušené počúvanie

Moderné i praktické

Decentný dizajn robí zo slúchadiel slušivý doplnok, ktorý sadne úplne každému. S vaším iPhonom či Apple Watch sa prepojí jednoducho a v priebehu okamihu. Navyše sú odolné proti potu a vode.
Moderné i praktické

Mimoriadne pohodlné

AirPods Pro sa chvália ergonomickým a vysoko pohodlným dizajnom, vďaka ktorému nebudete o slúchadlách takmer vedieť. Ich súčasťou sú špunty v troch veľkostiach vyrobené z mäkkého silikónu, ktoré sa perfektne prispôsobia tvaru vášho ucha. Nikde tak netlačia ani nešmýkajú. Nechýbajú im taktiež prieduchy na vyrovnanie tlaku.
Mimoriadne pohodlné

Pohlcujúci zážitok z hudby

Či už si užívate tónov svojej obľúbenej hudby, sledujete film alebo počúvate podcast, tešiť sa môžete na kvalitný zvukový sprievod. Reproduktor s vysoko pohyblivou membránou produkuje hlboké basy, perfektne ladí frekvencie a stará sa o nízke skreslenie zvuku.
Pohlcujúci zážitok z hudby

Bezdrôtové nabíjanie

Súčasťou balenia je bezdrôtové nabíjacie puzdro, vďaka ktorému môžete AirPods Pro využívať bez obmedzenia viac ako 24 hodín. Na jedno nabitie vydržia slúchadlá 4,5 hodiny v režime potlačenia okolitého hluku alebo 5 hodín v režime priepustnosti.
Bezdrôtové nabíjanie
Nie je možné uplatniť odpočet DPH - osobitný režim DPH, podľa § zákona č. 222/2004 Z.z (0% DPH)

Dodatočné parametre

Kategória: Slúchadlá / AirPods
Záruka: 1 rok
×