Apple AirPods Pro 2021 MLWK3ZM/A

Kód: 2234
Záruka 24 mesiacov iPhone + sklo = DOPRAVA ZADARMO!
Neohodnotené
Značka: Apple
203 €
Vypredané
Možnosti doručenia

Bezdrôtové slúchadlá AirPods Pro sa stanú neodmysliteľným doplnkom vášho iPhonu či hodiniek Apple. Ponúkajú dokonalý zvuk, vysoký komfort a potláčajú hluk z okolia. Súčasťou balenia sú mäkké silikónové koncovky v troch veľkostiach, ktoré sa dokonale prispôsobia tvaru vášho ucha. Pri počúvaní hudby vás tak nebudú rušiť nežiaduce zvuky, ale môžete využiť aj režim priepustnosti. Nechýba ani nabíjacie puzdro, aby vám slúchadlá slúžili počas celého dňa.

AirPods sú nové, zabalené vo fólii s komplet krabicou! 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vstúpte do sveta hudby

Slúchadlá Apple AirPods Pro dokážu potláčať ruchy z okolia. Koncovky sa neustále prispôsobujú tvaru vášho ucha, výsledkom čoho je ničím nerušené počúvanie obľúbených programov či skladieb. Pokiaľ však potrebujete udržať kontakt so svetom okolo vás a počuť, čo sa deje, prepnite si slúchadlá do režimu priepustnosti.

Vstúpte do sveta hudby

Moderné a praktické

Elegantný vzhľad slúchadlá povyšuje na štýlový doplnok ideálny naozaj pre každého. Doslova za okamih ich prepojíte s iPhonom alebo hodinkami Apple. Okrem toho sú odolné voči potu i vode.

Moderné a praktické

Maximálne pohodlie

AirPods Pro vynikajú ergonomickým a mimoriadne komfortným spracovaním, takže ich pri nosení prakticky nepocítite. Súčasťou balenia sú štuple z mäkkého silikónu v troch veľkostiach, ktoré sa dokonale prispôsobia tvaru vášho ucha. Nikde vás nebudú tlačiť ani sa šmýkať. Štuple obsahujú aj prieduchy na vyrovnanie tlaku.

Maximálne pohodlie

Vstúpte do sveta hudby

Radi počúvate obľúbeného interpreta, sledujete filmy alebo sa venujete podcastom? Spoľahnite sa na kvalitný zvuk. Reproduktor s vysoko pohyblivou membránou vyludzuje hlboké basy, výborne ladí frekvencie a dozrie na nízke skreslenie zvuku.

Vstúpte do sveta hudby

Bezdrôtové nabíjanie

K slúchadlám patrí aj bezdrôtové nabíjacie puzdro Mag Safe, vďaka ktorému môžete slúchadlá používať bez akýchkoľvek obmedzení viac ako 24 hodín. V režime potlačenia hluku z okolia vydržia na jedno nabitie pracovať 4,5 hodiny. Pokiaľ si zvolíte režim priepustnosti, ich výkon sa predĺži na 5 hodín.

Bezdrôtové nabíjanie

Verzia 2021

Model 2021 prichádza v porovnaní s predchádzajúcimi generáciami slúchadiel AirPods s funkciou Sprístupnenia, ktorá myslí na užívateľov so sluchovým obmedzením. Okrem osobného nastavenia zvuku v slúchadlách môžete regulovať aj intenzitu hovoreného slova, aby ste lepšie počuli svoje okolie.

Verzia 2021

Nie je možné uplatniť odpočet DPH - osobitný režim DPH, podľa § zákona č. 222/2004 Z.z (0% DPH)

Dodatočné parametre

Kategória: Nové telefóny značky Apple
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.15 kg
Značka: Apple
Model: Airpods Pro 2021 MLWK3ZM/A
Farba: Biela
Stav: Nové